Video

 Apskaties, kā Nākotnes Parks izmēģina programmu Languages ONLINE

 

" Nenoliedzami, dažādu valodu zināšanas ir liela bagātība, kas turklāt paver mums citas pasaules un jaunas iespējas. Lai iemācītos jaunu valodu, protams, ir vajadzīgs skolotājs. Taču vai ticēsiet, ja mēs apgalvosim, ka par valodas skolotāju mūsdienās mierīgi var būt arī dators? Nākotnes Parkam bija izdevība iepazīties arī kādu patiešām unikālu programmatūras rīku, kas ļauj mums pašiem autonomi apgūt jaunas valodas, turklāt gana vieglā un aizraujošā veidā.
Izskatās gandrīz vai pēc rotaļas, bet patiesībā šādā veidā var iemācīties arī pat ķīniešu valodu!" 

 

Diāna Staltmane, mācās valodu ar  LANGUAGES ONLINE:

"Nesen dzīvē parādījās nepieciešamība iemācīties franču valodu, jo nākas bieži viesoties Briselē. Sāku ar valodu kursu meklējumiem internetā. Jauki, ka New Horizons bija iespēja iepazīties ar paraugu, kādā veidā notiek valodas apmācība. Sapratu, ka tas domāts tieši man! Jau no skolas man ir bijušas grūtības aptvert un izprast skolotāja teikto un pēc tabulām iekalt likumus, atcerēties vārdiņus.

Mācības ar LANGUAGES ONLINE bija tiešām aizraujošas! Esmu iemācījusies tiešām daudzus vārdus, kurus spēju gan saklausīt, gan izlasīt, gan izrunāt! Šādi mācoties valodu, laiks paskrien nemanot-aptuveni 2 mēnešu laikā ir apgūti jau 2 līmeņi! Tagad esmu nolēmusi papildināt savas zināšanas angļu valodā-te vārdu krājums man varētu būt pietiekošs, taču jāsakārto izruna un gramatika. Esmu pārliecināta, ka LANGUAGES ONLINE to spēs!"