Metode

Metodika "Aktīvā iedziļināšanās" – principiāli jauna pieeja svešvalodu apguvei. Aizmirsti par likumu un svešvārdu tulkojumu iekalšanu galvā! Šī programma ļauj apgūt svešvalodu līdzīgi kā tiek apgūta pirmā (dzimtā) valoda – ar asociāciju un intuīcijas, kā arī vizuālo tēlu un to nozīmes savienošanas palīdzību.

Kāpēc "Aktīva iedziļināšanās" metodika ir unikāla?

Šīs metodikas pamatā ir dažādos pētījumos pārbaudīta patiesība – efektīvākais valodas apguves veids ir bērnu, t.i., rakstīto vai izrunāto vārdu iegaumēšana, izmantojot to tiešās asociācijas – priekšmetus, darbības un idejas. Tulkošana – šāds jēdziens šajā programmā nepastāv. To aizstāj virkne asociāciju starp attēliem un vārdiem. Svešvalodas gramatika, sintakse un vārdnīca tiek apgūtas nevis noteikumu un vingrinājumu formā, bet - imitējot reālas dzīves situācijas.

Jaunā vārda nozīme tiek iegaumēta, sasaistot to ar noteiktiem vizuāliem tēliem, nevis tā ekvivalentu dzimtajā valodā. Šāda metodika ļauj būtiski ietaupīt laiku, jo nav nepieciešams apgūt gramatikas likumus, valodas lietošanas noteikumus un tulkot svešvārdus. Un, lai arī sākotnēji šāda dinamiska iedziļināšanās svešvalodas apguves procesā šķiet mazliet nepareiza, jau pēc pusstundas lietošanas šī programma ieinteresē tik ļoti, ka nav iespējams novērsties pat uz mirkli, lai pagatavotu sev tasi kafijas!

Tu pat nepamanīsi, kā, pateicoties tādām dinamiskām stratēģijām, kā - vizualizācija, intuīcija, iedziļināšanās, interaktivitāte un mijiedarbība, ātri sāksi runāt sev pavisam jaunā valodā.

Tikai pāris mēnešu laikā Tu soli pa solim apgūsi valodu no nulles vai, ja Tev jau ir priekšzināšanas, pilnveidosiet tās. Inovatīvie uzdevumi un «puzzle» palīdzēs Tev sākt domāt svešvalodā, bet vārdu un teikumu atkārtošana profesionālu skolotāju vadībā, kuriem šī valoda ir dzimtā, ievērojami uzlabos Tavas runāšanas prasmes. Ar šīs programmas palīdzību Tu apgūsi visus valodas aspektus un sistemātiski uzkrāsiet jaunas zināšanas.


Atstāj savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!